Pierakstīties

Digitālā veselība 1 miljardam cilvēku

Izmantojot moderno tehnoloģiju priekšrocības, uzticību datu privātumam un visaptverošu platformu, kas koncentrējas uz lietojamību, mūsu darbs ir paredzēts veselības nozares darbības uzlabošanai.

Mūsu misija ir padarīt veselības aprūpi:

 • Efektīvu

 • Personalizētu

 • Pieejamu

Viveo ar lepnumu atrodas Igaunijā – pasaulē digitāli attīstītākajā valstī.Koncentrējoties uz sabiedrības digitalizāciju, Igaunija bija kļuvusi par neskaitāmu augsto tehnoloģiju risinājumu mājvietu, kuru mērķis ir uzlabot ikdienas dzīvi.

Veselīgu sabiedrību veido veselīgs indivīds. Viveo vēlas nodrošināt iespēju izbaudīt pilnīgu fizisko, garīgo un sociālo labklājību ikvienam, demokratizējot veselības aprūpi un padarot to pieejamu 1 miljardam cilvēku līdz 2025. gadam.

Apbalvojumi un atzinības

Viveo ir izvēlēts kā pirmais un vienīgais uzņēmums pasaulē, kas piedalās MasterCard Lighthouse MASSIV sociālās ietekmes programmā.

Vairāk nekā 200 investoru izvēlēts kā otrais perspektīvākais jaunuzņēmums Igaunijā.

Novērtēts kā labākais telemedicīnas novators no vairāk nekā 3,500 dažādiem topošajiem uzņēmumiem.

Mūsu konsultatīvā padome

Tomass Hendriks Ilvess

Tomass bija Igaunijas prezidents no 2006. līdz 2016. gadam un pašlaik ir PVO veselības un ilgtspējīgas attīstības komitejas komisārs tehnoloģiju un inovāciju jautājumos. Tomass laikā no 2010. līdz 2012. gadam bija arī Olin priekšsēdētājs ES Komisijas darba grupā e-veselības jomā.

Deivids Hatt

25 gadu laikā Deivids ir uzkrājis bagātīgu pieredzi ieguldījumu banku jomā. It sevišķi viņš ir pavadījis 6 gadus kā Deutsche Bank vadītājs Japānā.

Pāvels Karagjaurs

Pāvels ir bijis viens no galvenajiem cilvēkiem Bolta neticamās stratēģijas pamatā, kuras dēļ uzņēmums ir paplašinājies vairāk nekā 30 valstīs un kuru pašlaik izmanto vairāk nekā 25 miljoni cilvēku.

Viena ideja. Viens miljards cilvēku.

Viveo Health sākās kā liels sapnis no mazās Igaunijas valsts. Laika gaitā mēs sapratām, ka mums jāpaplašina redzesloks gar Igauniju, jo cilvēki visā pasaulē cenšas piekļūt veselības aprūpei. Es lepojos, ka varu katru rītu pamosties un strādāt kopā ar lieliskiem cilvēkiem, kuri vēlas uz visiem laikiem izmainīt veselības aprūpes nozari.

Raul Källo

Viveo, izpilddirektors

Viveo vadītāju komanda

 • Raul Källo

  Dibinātājs, izpilddirektors

  22 gadu kompetence pasaules apdrošināšanas nozarē ar korporatīvo pieredzi ASV, ES un CAE. Vanden Insurance Brokers dibinātājs – veiksmīgākā apdrošināšanas brokeru sabiedrība Igaunijā.

  Kad viņš nav aizņemts darbā, jūs, visticamāk, atradīsiet viņu golfa laukumā.

 • Viljam Põdra

  Galvenais tehnoloģiju direktors

  15+ gadu pieredze vadības un kvalitātes nodrošināšanā. Spēlēja galveno lomu Playtech plc izaugsmē no starta uzņēmuma līdz pasaules vadošajam spēļu programmatūras nodrošinātājam.

  Viveo galvenais grila virsnieks

 • Guilherme Issa

  Izaugsmes un mārketinga direktors

  20 gadu pieredze mārketingā, zīmola pārvaldībā un biznesa attīstībā tādās globālās korporācijās kā L’Oreal, Genomma Lab, Nature un Telefonica.

  Mūsu pašu dīdžejs ar aizraušanos house mūzikā un mārketingā.

 • Gomti Shankar

  Galvenais ieņēmumu dienests

  23 gadu pieredze pārdošanas vadībā un produktu mārketingā APAC tirgos augošiem Eiropas un Amerikas starptautiskajiem uzņēmumiem, piemēram, Netflix, Sony un Vodafone.

Vai esi gatavs pievienoties un palīdzēt mainīt veselības aprūpes nozari? Karjera